Ubiquiti UFiber Wifi

SKU:UF-WiFi

Available on backorder

96,82

Robustna, visoko-zmogljiva GPON CPE enota, ki vsebuje informativni LED prikaz, z 4 ethernet vmesniki in WiFi.

Quantity
Primerjaj

Ubiquiti UFiber Wifi je robustna, visoko-zmogljiva GPON CPE enota, ki vsebuje informativni LED prikaz, z 4 ethernet vmesniki in WiFi, lahko jo napajate skozi 24V pasivini PoE na vmesniku ena ali z 24VDC. Na to enoto lahko povežete do 128 Nano G naprav na en GPON vmesnik, do 20km razdarlje. LOCO se integrira z UFiber OLT, UFiber OLT 4 in drugimi OLT napravami.

Glaven lastnosti:
  • WAN: 1x GPON
  • LAN: 1x Gigabit Ethernet
  • Hitrosti GPON: 2,488Gbps RX, 1,244Gbps TX
  • Valovna dolžina: 1490nm RX, 1310nm TX
  • Montaža: stenska
Več si lahko preberete na strani proizvajalca:

UFiber LOCO

Lan hitrost

(4) 10/100/1000Mbps

Napajanje

24V pasivni PoE, Micro-USB: 5V, 1A

Procesor

MIPS, 900MHz

Hitrost prenosa

2.488 / 1.244 Gbps

Teža

190g

Širina

126 mm

Višina

32 mm

Moč preko Etherneta

24V DC

Privzeti naslov IP

192.168.1.1

Transmission speed - WiFi 2.4GHz [Mb/s]

300

Tip antene

Vgrajena

Nazaj na vrh

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več o tem.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close