Ubiquiti UFiber LOCO

SKU:UF-LOCO

Available on backorder

60,21

Robustena, visoko-zmogljiva GPON CPE enota, ki vsebuje zelo nizko napajalno porabo in dve napajalne opcije (24V posivno PoE ali MicroUSB)

Quantity
Primerjaj

Ubiquiti UFiber LOCO je robustena, visoko-zmogljiva GPON CPE enota, ki vsebuje zelo nizko napajalno porabo in dve napajalne opcije (24V posivno PoE ali MicroUSB). Na to enoto lahko povežete do 128 Nano G naprav na en GPON vmesnik, do 20km razdarlje. LOCO se integrira z UFiber OLT, UFiber OLT 4 in drugimi OLT napravami.

Glaven lastnosti:
  • WAN: 1x GPON
  • LAN: 1x Gigabit Ethernet
  • Hitrosti GPON: 2,488Gbps RX, 1,244Gbps TX
  • Valovna dolžina: 1490nm RX, 1310nm TX
  • Montaža: stenska
Več si lahko preberete na strani proizvajalca:

UFiber LOCO

Dimenzije

76,5 x 76,5 x 26,4 mm

Omr. vmesniki: podatk. priklj.

1x GbE LAN, 10/100/1000 mbps, 1x GPON WAN, ITU G.984

Napajanje

24V pasivni PoE, Micro-USB: 5V, 1A

Najvišja poraba energije

3,5W

Procesor

MIPS32, 240MHz

Pomnilnik za kodo (Flash)

128MB DDR3

Temp. in vlažnost zraka del.

-10 – 45° C, 10 – 90%

Certifikati

CE, FCC, IC

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “Ubiquiti UFiber LOCO”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Nazaj na vrh