-6%

MikroTik SFP S-85DLC05D

SKU:SFP S-85DLC05D

Available on backorder

18,93 17,80

SFP Optični oddajno-sprejemni vmesnik za mnogorodovna vlakna (multi mode) z dvojnim LC konektorjem.

Quantity
Primerjaj

S-85DLC05D je Mikrotikov SFP Optični oddajno-sprejemni vmesnik za mnogorodovna vlakna (multi mode) z dvojnim LC konektorjem.

Primeren za uporabo z Mikrotik RouterBoard RB260GS, RB260GSP, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN in CCR1036-12G-4S.
Vmesnik je prav tako združljiv z napravami drugih proizvajalcev.

Več informacij o S-85DLC05D dobite na spodnji povezavi:

RouterBoard.com

Teža 0.2 kg
valovna dolžina

850nm

prenosna hitrost

1, 25G

tip

MM

konektor

Dual LC

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “MikroTik SFP S-85DLC05D”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Nazaj na vrh