-27%

MikroTik SFP S-3553LC20D

SKU:S-3553LC20D

Available on backorder

81,14 59,62

S-3553LC20D je par SFP oddajnikov, S-35LC20D je 1.25G Single Mode optični SFP modul s LC priključkom, T1310nm/R1550nm. Priključek kateri deluje za povezave do 20km in podpira DDM. S-53LC20D je 1.25G Single Mode optični SFP sprejemnik z LC konektor, T1550nm/R1310nm, kateri deluje za povezave do 20km in podpira DDM.

Quantity
Primerjaj

S-3553LC20D je par SFP oddajnikov, S-35LC20D je 1.25G Single Mode optični SFP modul s LC priključkom, T1310nm/R1550nm. Priključek kateri deluje za povezave do 20km in podpira DDM. S-53LC20D je 1.25G Single Mode optični SFP sprejemnik z LC konektor, T1550nm/R1310nm, kateri deluje za povezave do 20km in podpira DDM.

Enote so testirane in kompatibilne z RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Enote so kompatibilne tudi z napravami, ki niso Mikrotikove.

Več informacij o S-3553LC20D dobite na spodnji povezavi:

RouterBoard.com

Teža 0.2 kg
valovna dolžina

1310nm

prenosna hitrost

1, 25G

tip

SM

konektor

LC

Blagovna znamka

MikroTik

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “MikroTik SFP S-3553LC20D”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Nazaj na vrh